Volné pracovní pozice

Aktuálně hledáme všechny, kteří chtějí pracovat naplno a za práci umí vzít.

Pošlete nám životopis, zavolejte nebo se zastavte osobně. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás.

Odměnou vám za to bude nadprůměrné ohodnocení a férové jednání.

777 713 546
uchazeci@vzv.cz

Pro pobočku v Praze hledáme

Servisní technik - mechanik, řidič VZV

  • Obsluha vzv nakládka a vykládka, technická příprava vysokozdvižných vozíků na prodej a pronájem.
  • Více informací poskytne pan Tomáš Moravec na tel. 777 713 546. Životopisy zasílejte na email uchazeci@vzv.cz

Požadujeme

  • praxi s opravami a servisem motorových vozidel - výhodou
  • Praxi s řízením vysokozdvižného vozíku - výhodou
  • Spolehlivost, důstojné vystupování, férový přístup
  • ŘP sklupiny "B"
  • Profesionalitu, samostatnost a zodpovědnost při plnění svěřených úkolů
  • Zkušenosti s opravami vysokozdvižných vozíků - výhodou
  • ŘP obsluhy manipulační techniky – výhodou

Nabízíme

  • Zařízení průkazu řidiče VZV
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Seberealizaci a perspektivu osobního růstu
  • Všechny dostupné prostředky pro realizaci práce
  • Odpovídající finanční ohodnocení - dle výkonů
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned, popř. dle dohody

Náplň práce

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku – nakládky a vykládky strojů
  • Technická příprava vysokozdvižných vozíků na prodej a pronájem
  • Provádění závěrečné prohlídky manipulační techniky před dodáním k zákazníkovi

Do Červené Vody hledáme

Schopné administrativní posily do všech oddělení

  • Přijmeme 2 zaměstnance na HPP.
  • Náplň práce: administrativní činnost v obchodním oddělení.
  • Požadujeme SS vzdělání, znalost práce na PC.
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci, finanční ohodnocení – dohodneme při pohovoru k Vaší spokojenosti.
Asistent/ka – Junior Manažer nákupního oddělení

Dělníky a mechaniky

  • Kompletace strojů

Brusiče a lakýrníky

  • Do provozu nových lakoven

Tester vozíků a diagnostik závad

Požadujeme

  • Pečlivost při testování jednotlivých komponent.
  • Praxi s řízením vysokozdvižného vozíku - výhodou.
  • Odpovědnost při zapisování technického stavu.
  • Smysl pro detail.

Nabízíme

  • Zařízení průkazu řidiče VZV.
  • Všechny dostupné prostředky pro realizaci práce.
  • Odpovídající finanční ohodnocení - dle výkonů.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Uklízečku

  • Úklid kanceláří a pracovních hal