Volné pracovní pozice

Aktuálně hledáme všechny, kteří chtějí pracovat naplno a za práci umí vzít.

Pošlete nám životopis, zavolejte nebo se zastavte osobně. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás.

Odměnou vám za to bude nadprůměrné ohodnocení a férové jednání.

777 713 546
uchazeci@vzv.cz

Do Červené Vody hledáme

Řidič nákladní dopravy

  • Řidič MKD pro odvoz vysokozdvižných vozíků klientům, převoz vysokozdvižných vozíků mezi pobočkami Červená Voda - Praha
  • Více informací poskytne pan Tomáš Moravec na tel. 777 713 546. Životopisy zasílejte na email uchazeci@vzv.cz
Požadujeme
  • Řidičské oprávnění skupiny C + E
  • Profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu
  • Časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • Kvalitní vozový park spojený s dobrým servisním zázemím
  • Dobré finanční ohodnocení dle skutečně odvedeného výkonu
  • Volné víkendy
Junior sales manager Junior sales manager

Junior sales manager

Co byste měli umět?
  • Důležitější než diplomy a vysvědčení jsou pro nás praktické schopnosti a ochota učit se.
  • Ovládáte alespoň jeden světový jazyk? To jsou body navíc hned od začátku.
  • Potřebujeme týmové hráče, kteří mají tah na branku a mají rádi výzvy.
  • Máte obchodního ducha, ale chybí Vám zkušenosti? Nevadí, naučíme Vás vše potřebné.
  • Umíte si efektivně rozvrhnout pracovní náplň? Skvělé, další plus pro Vás.
  • Pokud je Vám technika všeobecně blízká, budete mít velký náskok.
Co budete dělat?
  • Především smysluplnou práci, která přináší výsledky.
  • Budete se rozvíjet po boku zkušených obchodních manažerů.
  • Dostanete příležitost komunikovat v cizích jazycích.
  • Vytvoříte tým a budete společně posouvat nejenom vlastní hranice, ale také hranice celého týmu.
  • Velkou částí pracovní náplně je komunikace napříč celou společností, ale také s klienty.
  • Máte rádi cestování? I na to v rámci budování obchodních vztahů dojde.
Co můžete očekávat?
  • V první řadě životní příležitost chopit se šance a vybudovat úspěšnou kariéru.
  • Nabízíme práci v přátelském kolektivu.
  • Můžete očekávat férové jednání ze strany nadřízených i všech ostatních kolegů.
  • Odměňování na základě podaných výkonů a dosažených výsledků.
  • Moderní a kvalitně vybavené pracovní prostředí.
  • Pracovní vybavení: notebook, telefon, tablet.
  • Mzdu, s jakou budete spokojeně odcházet domů a stejně spokojeně chodit do práce.

Schopné administrativní posily do všech oddělení

  • Přijmeme 2 zaměstnance na HPP.
  • Náplň práce: administrativní činnost v obchodním oddělení.
  • Požadujeme SS vzdělání, znalost práce na PC.
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci, finanční ohodnocení – dohodneme při pohovoru k Vaší spokojenosti.
Asistent/ka – Junior Manažer nákupního oddělení

Dělníky a mechaniky

  • Kompletace strojů

Brusiče a lakýrníky

  • Do provozu nových lakoven

Tester vozíků a diagnostik závad

Požadujeme

  • Pečlivost při testování jednotlivých komponent.
  • Praxi s řízením vysokozdvižného vozíku - výhodou.
  • Odpovědnost při zapisování technického stavu.
  • Smysl pro detail.

Nabízíme

  • Zařízení průkazu řidiče VZV.
  • Všechny dostupné prostředky pro realizaci práce.
  • Odpovídající finanční ohodnocení - dle výkonů.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Uklízečku

  • Úklid kanceláří a pracovních hal

Pro pobočku v Praze hledáme

Servisní technik - mechanik, řidič VZV

  • Obsluha vzv nakládka a vykládka, technická příprava vysokozdvižných vozíků na prodej a pronájem.

Požadujeme

  • praxi s opravami a servisem motorových vozidel - výhodou
  • Praxi s řízením vysokozdvižného vozíku - výhodou
  • Spolehlivost, důstojné vystupování, férový přístup
  • ŘP sklupiny "B"
  • Profesionalitu, samostatnost a zodpovědnost při plnění svěřených úkolů
  • Zkušenosti s opravami vysokozdvižných vozíků - výhodou
  • ŘP obsluhy manipulační techniky – výhodou

Nabízíme

  • Zařízení průkazu řidiče VZV
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Seberealizaci a perspektivu osobního růstu
  • Všechny dostupné prostředky pro realizaci práce
  • Odpovídající finanční ohodnocení - dle výkonů
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned, popř. dle dohody

Náplň práce

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku – nakládky a vykládky strojů
  • Technická příprava vysokozdvižných vozíků na prodej a pronájem
  • Provádění závěrečné prohlídky manipulační techniky před dodáním k zákazníkovi