Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Financování

  • LEASING NEBO ÚVĚR
  • ŽÁDNÉ VÁZANÉ PROSTŘEDKY
  • VŠE VYŘÍDÍME ZA VÁS
  • SAMI SI ZVOLÍTE DOBU SPLÁCENÍ A VÝŠI SPLÁTEK
  • POJIŠTĚNÍ MANIPULAČNÍ TECHNIKY
  • BEZ MANIPULAČNÍCH POPLATKŮ
Romana Kubíčková
Finanční poradce
+420 773 997 330
financovani@vzv.cz

Nabízíme Vám výhodné způsoby financování manipulační techniky. Vysokozdvižný vozík či retrak si můžete pořídit i přesto, že zrovna nedisponujete potřebnou hotovostí. Náš specialista na financování Vám poradí, jaký typ financování je pro Váš konkrétní případ nejvýhodnější.

Úvěr či leasing? To je otázka, kterou si klade většina zájemců o koupi manipulační techniky, blíže si představíme oba finanční produkty, které Vám umožní pořízení manipulační techniky bez nutnosti mít celou pořizovací částku na bankovním účtu či v hotovosti.

Leasing

Největší výhodou nákupu manipulační techniky formou leasingu je, že nemusíte řešit přímou platbu, tedy akontaci, ta je u nás nulová. Dalším velkým ulehčením je rychlý proces schválení žádosti na základě zaslaných podkladů, přičemž podpis smlouvy je řešen při předání stroje přímo u klienta. Leasingová smlouva umožňuje předčasné splacení zbývajících splátek bez dalších sankcí, doporučujeme však nejdříve probrat s Vaší účtárnou z daňového hlediska. Měsíční leasingové splátky (pronájem) jsou pak pro podnikatele nákladovou položkou.

Splátková kalkulačka

Také klientům registrovaným na Slovensku vyřizujeme financování formou leasingových splátek. Kalkulaci připraví na vyžádání manažer prodeje.

Nabízíme 2 varianty leasingových smluv: finanční a operativní

Finanční leasing se sjednává na dobu 54-ti měsíců, tedy na 4,5 roku. Po tuto dobu není daná manipulační technika ve Vašem majetku, Vy se stáváte pouze nájemcem, po dobu nájmu je vyžadováno uzavření pojistné smlouvy. Po skončení finančního leasingu si můžete manipulační techniku odkoupit za symbolickou částku 1000 Kč.

Operativní leasing mohou klienti využít na dobu, 60 měsíců. Stejně jako u finančního leasingu je vyžadováno pojištění předmětu leasingu. U operativního leasingu není sjednáno odkoupení stroje.

Úvěr

Úvěr je dnes stále oblíbenějším způsobem financování nákupu manipulační techniky. Jeho variabilita Vám umožní zvolit si tu nevýhodnější výši splátek. Sami můžete ovlivnit dobu splácení a výši splátek podle toho, jakou částku přímé platby zvolíte. Smlouvu je možné uzavřít od 2 do 6 let. Přímou platbu doporučujeme zvolit v min. výši 15 % z pořizovací ceny vysokozdvižného vozíku.

Splátková kalkulačka

Podobně jako u leasingu, je proces schválení žádosti velmi rychlý. Po zaslání všech podkladů Vám bude výsledek oznámen cca do 1 hodiny. Kupující si uplatní DPH z celkové hodnoty a vozík dle zákona o dani z příjmů odepisuje.

Úvěr vyřizujeme pouze českým právnickým a fyzickým osobám.

Vše vyřídíme za Vás

Náš finanční expert za Vás, po předložení všech nutných dokumentů, vše u úvěrové či leasingové společnosti vyřídí. Rozhodnutí o poskytnutí úvěru jsme Vám schopni oznámit do 2 hodin od zaslání kompletních podkladů. Vysokozdvižný vozík Vám bude předán po uhrazení akontace a podpisu smlouvy.

Podpis smlouvy přímo ve Vaší kanceláři při předání manipulační techniky

Smlouva Vám bude dovezena spolu s ostatními dokumenty při předání vysokozdvižného vozíku, stačí jeden podpis v kanceláři a vozík můžete ještě ten den užívat. Smlouvu můžete samozřejmě podepsat i u nás, s naším finančním expertem v našem moderním zákaznickém středisku v Červené Vodě.


Splátková kalkulačka pro leasing a úvěr

Pořizovací cena v Kč bez DPHVložte cenu vozíku bez DPH a splátková kalkulačka vypočte výše splátek pro finanční leasing, operativní leasing a úvěr. Nejnižší částka pro výpočet splátek je 50.000,- Kč.

Tato finanční kalkulačka vypočítává orientační splátky platné pouze pro české právnické a fyzické osoby.

* Ceny u nabízených vozíků jsou uvedeny bez DPHVytisknout splátky
Klikněte zde pro aktuálně skladem 749 vysokozdvižných vozíků