Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Návody k obsluze

  • MÁME PRO VÁS NÁVODY K OBSLUZE OD NEJRŮZNĚJŠÍCH VÝROBCŮ
  • KE STAŽENÍ V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ
  • VYBRANÉ NÁVODY JSOU K DISPOZICI TAKÉ V ANGLICKÉM A NĚMECKÉM JAZYCE
  • NEJVÝHODNĚJŠÍ CENA 350,- Kč BEZ DPH
Martina Uhlířová
Návody k obsluze
+420 777 712 471
navody@vzv.cz
Návody k obsluze jsou nepostradatelným doplňkem každé prodané manipulační techniky. Návod k obsluze si můžete objednat i samostatně. Seznamují Vás se správným ovládáním stroje, všemi jeho funkcemi, pravidelnými servisními údržbami, a v neposlední řadě i s doporučenými provozními kapalinami. Návod k obsluze je nedílnou součástí každého vysokozdvižného vozíku, a vyžaduje ho i případná kontrola BOZP na vašem pracovišti. Pokud Vám schází uživatelská příručka nebo technická dokumentace, kontaktujte nás!

Naším cílem je, aby Vám manipulační technika dlouhodobě a bez problémů sloužila, a proto si uvědomujeme důležitost této služby, která Vám výrazně usnadní provozování Vaší manipulační techniky. Máme pro Vás k dispozici návody k obsluze VZV zejména těchto renomovaných výrobců manipulační techniky (Linde, Jungheinrich, Still, BT, Toyota, NISSAN, HYSTER, Desta a dalších), za cenu 350,- Kč bez DPH za kus.

Pro zahraniční klienty máme návody vybraných strojů také v anglickém a německém jazyce. Naší výhodou je okamžité stažení návodu v elektronické podobě.

Starejte se o vozík profesionálně, získejte návod od nás!
Klikněte zde pro aktuálně skladem 1317 vysokozdvižných vozíků