Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie używanych przez tę witrynę w celu świadczenia usług, dostosowania reklam i analizy ruchu. Zgadzam się Co to sa pliki cookies

Wózki wielkotonażowe

  • NOŚNOŚĆ DO 16 TON
  • WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA DO 3,6 METRÓW
Eva Šlemrová
Eva Šlemrová
Menedżer wypożyczalnie
+420 777 711 953
info@rentvzv.com
Tomáš Heralt
Tomáš Heralt
Dyrektor wynajmu
+420 777 113 677
info@rentvzv.com

WWW.RENTVZV.COM

  • WÓZKI WIELKOTONAŻOWE LINDE
  • DOSTAWA NA LAWECIE, BEZPOŚREDNIO DO KLIENTA
  • TYLKO W NASZEJ WYPOŻYCZALNI
Mezi stěžejní kategorii vozíků půjčovny vysokozdvižných vozíků patří velkotonážní vysokozdvižné vozíky o nosnosti od 12000 kg až do 16000 kg. Jako jedinní v ČR nabízíme prostřednictvím naší půjčovny manipulační techniky vozíky s touto nosností.

Velkotonážní vysokozdvižné vozíky jsou nejčastěji využívány při speciálních aplikacích, jako je stěhování těžkých technologických celků, při vykládce zboží z kontejnerů, při balení nejrůznějšího zboží do námořních kontejnerů atd. Půjčovna VZV disponuje flotilou vysokotonážních vozíků značky Linde s nosností od 12 tun Linde H120D až po vozík Linde H160D s nosností 16 tun.

Pokud nemá zákazník vlastní kvalifikovanou obsluhu pro tento typ velkotonážního vozíku, půjčovna vzv zajišťuje dodání vozíku s kvalifikovanou obsluhou. Vozíky této kategorie vyžadují rovněž speciální dopravu a to velká odtahová vozidla nebo podvalník či přívěs.