Пользуясь этим сайтом, Вы подтверждаете своё согласие с использованием файлов куки, которые этот сайт применяет для предоставления услуг, персонализации рекламы и анализа посещаемости. Согласен Что такое куки?

ПОГРУЗЧИКИ БОЛЬШОЙ ГРУЗОПОДЪЁМНОСТИ

  • ГРУЗОПОДЪЁМНОСТЬ ДО 16 Т
  • ВЫСОТА ПОДЪЁМА ДО 3,6 М
Эва Шлэмрова
Эва Шлэмрова
Менеджер по аренде
+420 777 711 953
info@rentvzv.com
Томаш Гэралт
Томаш Гэралт
Руководитель аренды
+420 777 113 677
info@rentvzv.com

WWW.RENTVZV.COM

  • ПОГРУЗЧИКИ БОЛЬШОЙ ГРУЗОПОДЪЁМНОСТИ LINDE
  • ДОСТАВКА ПРЯМО К КЛИЕНТУ НА НИЗКОРАМНОМ ТРАЛЕ
  • ТОЛЬКО У НАС
Mezi stěžejní kategorii vozíků půjčovny vysokozdvižných vozíků patří velkotonážní vysokozdvižné vozíky o nosnosti od 12000 kg až do 16000 kg. Jako jedinní v ČR nabízíme prostřednictvím naší půjčovny manipulační techniky vozíky s touto nosností.

Velkotonážní vysokozdvižné vozíky jsou nejčastěji využívány při speciálních aplikacích, jako je stěhování těžkých technologických celků, při vykládce zboží z kontejnerů, při balení nejrůznějšího zboží do námořních kontejnerů atd. Půjčovna VZV disponuje flotilou vysokotonážních vozíků značky Linde s nosností od 12 tun Linde H120D až po vozík Linde H160D s nosností 16 tun.

Pokud nemá zákazník vlastní kvalifikovanou obsluhu pro tento typ velkotonážního vozíku, půjčovna vzv zajišťuje dodání vozíku s kvalifikovanou obsluhou. Vozíky této kategorie vyžadují rovněž speciální dopravu a to velká odtahová vozidla nebo podvalník či přívěs.