Geländestapler

VZV.cz Berater Geländestapler

Nemáte před svou firmou zpevněný povrch nebo prostě jenom potřebujete náklad dovézt kamkoliv, třeba při stavbě? Je možné, že na běžný vysokozdvižný vozík toho bude příliš a budete potřebovat speciální terénní VZV.

Tyto vysokozdvižné vozíky jsou vyráběny přímo pro venkovní použití v náročném terénu, čemuž jsou plně přizpůsobeny.

Terénní vysokozdvižný vozík

Kdy využijete terénní vysokozdvižný vozík?

Terénní VZV přichází ke slovu všude tam, kde již běžný čelní vysokozdvižný vozík nestačí. Nemusíte zrovna zdolávat extrémní sklony a terény, stačí mít nezpevněný povrch a po dešti může naloženému čelnímu VZV dojít dech.

Terénní vysokozdvižné vozíky jsou nejčastěji použivány v náročnější podmínkách ve stavebnictví, zpracování dřeva nebo třeba při přípravě festivalů na zelené louce.

Tester zkouší terénní VZV Ausa

Pohon terénního vysokozdvižného vozíku

Pohonnou jednotkou terénního vysokozdvižného vozíku je zpravidla dieselový agregát.

Můžete si vybírat mezi verzemi s pohonem na dvě (4x2) nebo čtyři kola (4x4). Průchodnost terénního VZV s náhonem na všechna čtyři kola je opravdu udivující, obzvláště když zvolíte například terénní vysokozdvižný vozík Manitou vybavený uzávěrkou diferenciálu.

Průchodnost markantně zvyšují objemné pneumatiky s hrubým vzorkem. Díky nim pozná terénní vysokozdvižný vozík oproti klasickému čelnímu vysokozdvižnému vozíku opravdu každý. Zvyšují také světlou výšku, takže nemusíte mít obavy, že zůstanete viset, takzvaně, za břicho.

Více informací o dieselovém pohonu naleznete na stránce Dieselové vozíky.

Repasovaný terénní vysokozdvižný vozík Manitou

Výrobci terénních vysokozdvižných vozíků

Mezi špičku ve výrobě terénních VZV patří značky Ausa, Manitou a JCB. V Čechách seženete občas i terénní VZV Desta v dobrém stavu.

Světoví výrobci čelních vysokozdvižných vozíků se do terénních variant nehrnou a proto je v portfoliu značek jako Linde, Toyota, Jungheinrich,Still, atd. nenajdete. Naopak se roztrhnul pytel s terénními vozíky z Číny, my bychom vám občas doporučili setrvat u výše zmíněných, osvědčených značek.

Vyberte si ten pravý terénní vozík z naší široké nabídky 1500 VZV skladem nebo zavolejte našim prodejcům, kteří vám rádi poradí!

Nach Überholung

33294 MANITOU MC 40

Antriebsart
Diesel
Tragkraft kg
4 000
Mast STANDARD mm
3 700
Baujahr
2005
Bts
-
16 700 €
Nach Überholung

30287 MANITOU M 30.2

Antriebsart
Diesel
Tragkraft kg
3 000
Mast STANDARD mm
3 700
Baujahr
2000
Bts
14 655
17 900 €
Dreiradfrontstapler
Schubmaststapler
finden Sie den Stapler in 5 Schritten mit Hilfe des Führers
Führer bei Staplerauswahl
oder rufen Sie
den Verkaufsmanager Marek Bláha an
+420 608 164 444
Let us call you
Loading
Cookie VZV GROUP