Vidle na vysokozdvižné vozíky

Tak jako je manipulační technika nedílnou součástí mnoha výrobních či logistických firem, tak jsou vidle neboli nosné vidle nedílnou součástí manipulační techniky. Vidle na vzv jsou různé typy. Většina vysokozdvižných a skladovacích vozíků používá právě vidle různých typů.

Zaměřme se tedy na vidle na vysokozdvižné vozíky. Protože tyto vidle nejsou ve většině případů pevnou součástí vozíku. Je tedy snadné je na konci jejich životnosti vyměnit. Naše společnost kromě jiného nabízí základní, ale i rozšířený sortiment vidle na vzv bazar.

Финансирование

POtřebujete vidle na vysokozdvižný vozík?

Naše společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. nabízí ve svém e-shopu hlavně základní typ. Nosné vidle na vzv ve standardech pro celý svět ve tvaru písmene L, kde na kratší straně jsou pevné ocelové profily nazývané patky. Těmito patkami se vidle zavěšují na nosné desky nazývané také nosiče vidlí. Tyto vidle na vysokozdvižné vozíky jsou standardizované normou ISO. Velikost a rozměry vidlí jsou dány jednotlivými velikostmi rozměrů nosné desky konkrétního vozíku.

Pojdmě se tedy podívat na co se zaměřit při výběru vidle na vzv. Samozřejmě prvotním charakterem je typ zavěšení, zde se však zaměříme na ten nejběžnější typ. Jak je již zmíněno řídí se roměrem nosné desky konkrétního vozíku. Zde platí pravidlo, že vidle na vysokozdvizný vozík jsou u menších vozíku menší a tedy u větších vozíků větší. Základním parametrem je tedy nosnost odvíjející se od nosnosti vozíku.

Dále při výběru vidle na vzv musíme koukat na potřebnou délku. Nejběžnější délkou je 1200 mm, ale u větších nosností zejména od 5 tun výše je požadovaným standardem spíše 1600 až 2400 mm délky. Další parametrem u tohoto typu vidlí na vysokozdvižné vozíky je velikost/ výška patky vidle. Tento parametr dělí vidle na typ A a B. Častější a běžnější je typ A s takzvanou nízkou patkou. Typ B má poté patku vyšší. Patkou vidle u vzv na vysokozdvižný vozík se myslí vzdálenost spodního úchytu vidle na nosnou desku po ohyb vidle. Je to tedy něco jako u lidské nohy vzdálenost od kotníku po ohyb paty.

Samozřejmě, že délek a nosností vidlí je daleko více. Od délky 500 m až po extrémy přes 3000 mm. Co se nosností týká standard ISO se nejčastěji používá od nosnosti 500 kg až po 15 tun. V naší nabídce skladem máme nejvíce používané. S ohledem na nosnost je to 2000 kg, zde je to unifikováno, protože u vozíků od 1400 do 2000 kg jsou rozměry stejné. Až po vidle z naší nabídky o nosnosti 11 tun a délce 2400 mm. U délky začínáme na 1200 mm jelikož kratší vidle na vzv se používají spíše méně jen v některých aplikacích. A maximální délku nabízíme 2400 mm, jelikož to je běžně žádaný rozměr.

Финансирование

Proč právě nosné vidle na VZV od nás?

Zde jsou naše výhody. Skladové zásoby různých rozměrů vidle na vzv ať na e-shopu nebo vidle na vzv bazar. Nízká cena při zachování vysoké kvality. Dodání po celé ČR zásilkovou službou. Poradenství při výběru.

Pokud v naší nabídce nenajdete vidle, které potřebujete, oslovte nás s vaším požadavkem. U našich dodavatelů dokážeme zajistit většinu typů a rozměrů vidlí mimo standard ISO. Ať jsou to vidle se zavěšením PIN tedy na tyči nosné desky, nebo vidle na našroubování, jsme připraveni vám je zajistit.

Neváhejte tedy objednat potřebné vidle na vysokozdvižný vozík z našeho e-shopu. Pokud potřebujete poradit, jaké vidle na vzv jsou pro vás ty pravé, neváhejte kontaktovat naši kolegyni Radku Filipovou.

Шины
Удлинители вил
Loading