Pneumatiky na vysokozdvižný vozík

Pneumatiky jsou nedílnou součástí většiny samohybných zařízení. Proto nesmí chybět nabídka tohoto produktu v naší nabídce. Na našich stránkách e-shopu naleznete nabídku pneumatik na vysokozdvižné vozíky nejčastěji používaných typů a rozměrů, které se vyskytují na námi prodávaných vozících.

Финансирование

Pneumatiky na VZV se liší podle určení

Základním rozdělením je typ provedení pneumatiky na vzv. Rozdělujeme je na nafukovací neboli vzdušnicové, plné pneumatiky na vzv neboli superelastické. Další méně častou kategorií jsou cusion, také nazývané obručové. Tyto pneumatiky jsou hladké s tvrdší gumou a jsou nalisované na obručových discích kol.

Zaměřme se tedy na nejběžnější typ pneu na vysokozdvižné vozíky. V dnešní době, až na některé výjimky typu vozíků nebo prostředí používání, jsou nejčastěji nasazovány plné pneumatiky. Tyto pneumatiky jsou celopryžové, nedochází tedy k defektu při nájezdu na hřebík, či jiný předmět, který se zarazí do pneumatiky. Toto provedení má také delší životnost než nafukovací verze. A vyrábí se i v nešpinícím provedení. Taková pneumatika je barvou světlá šedá nebo bílá či béžová. Nezanechává stopy na povrchu, po kterém se jezdí. Podlaha haly tedy zůstane čistá bez černých šmouh. Plné pneumatiky na vzv proto v naší nabídce tvoří největší část

Další velmi často používanou verzí jsou pneumatiky na vzv nafukovací. Tyto mají plášť a duši, proto jejich nevýhodou je možnost poškození tedy lidově řečeno, že jsme píchli pneumatiku. Mají sice menší životnost než plné pneumatiky na vysokozdvižné vozíky, ale jsou jejich levnější variantou. Záleží tedy, kde se bude s daným vozíkem jezdit. Například terénní vozíky používají vzdušnicové pneumatiky. Také se používají například v provozu, kde není rovný zpevněný povrch, jako je třeba pila. Jejich výhodou v takových provozech je lepší tlumení nerovností.

Финансирование

Jaké pneu na vysokozdvižné vozíky nabízíme?

Pneu na vysokozdvižné vozíky v naší nabídce jsou z hlediska kvality na vysoké úrovni. Kvalita není prémiová, ačkoliv i takové pneumatiky na vzv dokážeme dodat. Námi nabízené pneumatiky jsou léty prověřené a odzkoušené, jak naší půjčovnou VZV RENT, tak i našimi zákazníky. Víme tedy, že nabízíme dobrou kvalitu vyváženou velmi výhodnou cenou.

Удлинители вил
Вилы
Loading