Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Půjčovna vysokozdvižných vozíků

Naší doménou je pronájem vysokozdvižných vozíků, terénních vysokozdvižných vozíků, teleskopických manipulátorů, pracovních plošin a ostatní manipulační techniky, které jsou důležitými pomocníky ve skladech, výrobních halách, ale i venkovních stavbách. Proto slovní spojení "Chci si půjčit manipulační techniku" je pro náš tým pronájem vzv snadným úkolem k uspokojení zapůjčení či pronájmu široké škály manipulační techniky.
Eva Šlemrová
Eva Šlemrová
Manažerka půjčovny
+420 777 711 953
info@pujcovnavzv.cz
Tomáš Heralt
Tomáš Heralt
Ředitel půjčovny
+420 777 113 677
info@pujcovnavzv.cz

WWW.PUJCOVNAVZV.CZ
Půjčovna vzv nabízí kvalitní manipulační techniku různých nosností: 1,6t, 2t, 2,5t, 3t, 4t, 6t, 8t a vyšší. Dále pronajímáme plošiny,teleskopické manipulátory, terénní vozíky a skladovou techniku. V naší nabídce máme například velkotonážní vozíky Linde, terénní vozíky Ausa, teleskopické manipulátory Manitou s nosností 4,0t a výškou zdvihu 17m, pracovní plošiny GENIE, MEC a další spektrum vozíků. Vysokozdvižné vozíky jsou určené nejen do vnitřního prostoru ale i do terénu. Nabízíme vysokozdvižné vozíky s AKU, LPG,diesel i s ručním pohonem.