Nákup vozíku na protiúčet

Máte starý vozík, který už pomalu dosluhuje anebo jen potřebujete výměnu za novější, který bude více vyhovovat aktuálním požadavkům? Udělejte to chytře na protiúčet u nás!

Nejvyšší výkupní ceny
v ČR a SK
Nakoupíte levněji
nový vozík
Doprava zdarma
Ušetřete až 20 000 Kč!
Odvezeme si
starý vozík

Jak to funguje?

1. Poptávka
Spolu s informacemi o Vašem vozíku, který byste chtěl vyměnit, nám zašlete požadavky na nový stroj. Spojit se s námi můžete přes náš webchat, kontaktní formulář nebo telefonicky s prodejcem.
2. Cenová nabídka
Máme nejvyšší výkupní ceny na trhu, díky čemuž pořídíte nový vysokozdvižný vozík ještě výhodněji. Nabízíme financování formou úvěru nebo finančního leasingu, a to i pro Slovensko. Splátky samozřejmě přizpůsobíme Vašemu rozpočtu.
3. Doprava
Vozík zdarma dodáme kamkoliv po České republice a Slovensku a rovnou odvezeme Váš starý. Umíme dopravit vozíky až do 40tun s vykládkou na zem či na rampu, dle Vašich potřeb.

Jak to vidí klient?

Pan Martin Šebesta, majitel rodinného vinařství z Dolních Dunajovic, je našim dlouholetým zákazníkem. Při pravidelném kontaktu obchodníka Tomáše Rýce s panem Šebestou přišla řeč na vozík, který již potřeboval vyměnit za nový. Tomáš připravil férovou cenu k výkupu spolu s nabídkou vhodných vozíků. Po domluvě všeho potřebného a vhodného termínu obchodník naložil vozík na podval a vyrazil ke klientovi, kde vozík předvedl a nechal pana Šebestu, aby si ho také vyzkoušel. Pan Šebesta byl spokojený, takže si po naložení starého vozíku s Tomášem popřáli hodně dalších úspěchů a ten se starým vozíkem vyrazil zpět do našeho hlavního skladu v Červené Vodě.

VZV.cz mohu vřele doporučit. nabízí obrovský výběr manipulační techniky. Jsem spokojený s jejich osobním přístupem a příjemným jednáním, vždy vyjdou nadmíru vstříc. Je radost s nimi spolupracovat.

Martin Šebesta
Majitel Vinařství Martin Šebesta, Dolní Dunajovice

#CHUF-KAMIONY#
Vyhledejte vozík v 5 krocích pomocí průvodce
Průvodce výběrem vozíku
nebo zavolejte
prodejce Tomáše Rýce
+420 777 711 378
Loading