Nákup na protiúčet | VZV.cz

Nákup vozíku na protiúčet

Jak to vidí klient?

Nákup na protiúčet

Pan Martin Šebesta, majitel rodinného vinařství z Dolních Dunajovic, je našim dlouholetým zákazníkem. Při pravidelném kontaktu obchodníka Tomáše Rýce s panem Šebestou přišla řeč na vozík, který již potřeboval vyměnit za nový. Tomáš připravil férovou cenu k výkupu spolu s nabídkou vhodných vozíků.

Po domluvě všeho potřebného a vhodného termínu obchodník naložil vozík na podval a vyrazil ke klientovi, kde vozík předvedl a nechal pana Šebestu, aby si ho také vyzkoušel. Pan Šebesta byl spokojený, takže si po naložení starého vozíku s Tomášem popřáli hodně dalších úspěchů a ten se starým vozíkem vyrazil zpět do našeho hlavního skladu v Červené Vodě.

Jak to funguje?

1. Poptávka
Spolu s informacemi o Vašem vozíku, který byste chtěl vyměnit, nám zašlete požadavky na nový stroj. Spojit se s námi můžete přes náš webchat, kontaktní formulář nebo telefonicky s prodejcem.
2. Cenová nabídka
Máme nejvyšší výkupní ceny na trhu, díky čemuž pořídíte nový vysokozdvižný vozík ještě výhodněji. Nabízíme financování formou úvěru nebo finančního leasingu, a to i pro Slovensko. Splátky samozřejmě přizpůsobíme Vašemu rozpočtu.
3. Doprava
Vozík zdarma dodáme kamkoliv po České republice a Slovensku a rovnou odvezeme Váš starý. Umíme dopravit vozíky až do 40tun s vykládkou na zem či na rampu, dle Vašich potřeb.
Loading
Průvodce výběrem vozíku
Vyhledejte vozík v 5 krocích
Pomocí průvodce
Průvodce výběrem vozíku
whatsapp