Servis | VZV.cz

Objednejte servis vysokozdvižného vozíku nyní

Servis

  • Zajištění servisu u nás zakoupených VZV
  • Vysoká kvalita náhradních dílů
  • Zajištění servisu po celé ČR pomocí našich smluvních partnerů
  • Spolehlivost a kvalita
Prodejem naše služby nekončí. Servis vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky zakoupené u nás je nedílnou součástí komplexních služeb, které poskytujeme našim stávajícím i novým zákazníkům. S naším servisem máte jistotu, že bude o Vaši manipulační či skladovou techniku vždy v maximální možné míře postaráno.

Nabízíme servis u nás zakoupených vzv, který pružně reaguje na poptávky klientů a snažíme se vše vyřídit co nejdříve od nahlášení závady či okamžitě po zajištění náhradních dílů potřebných k opravě manipulační techniky (vše se odvíjí od kontaktu s provozovatelem poškozené manipulační techniky). Naši mechanici mají základny v Praze-Horních Počernicích a v Červené Vodě, z těchto míst také vyjíždějí k zákazníkům, s kterými se e-mailovou či telefonickou formou domlouváme na místu a termínu servisní návštěvy. V případě momentální vytíženosti našich servisních vozidel nebo v případě úspory nákladů Vám můžeme zajistit servis přes naše servisní partnery po celé ČR.

Pro naše klienty poskytujeme servis a opravy veškerých typů (čelních vysokozdvižných vozíků, retraků, ručně vedených skladových vozíků s elektrickým pohonem, velkotonážních a terénních vzv, pracovních plošin) a značek manipulační techniky (Linde, Jungheinrich, Still, Toyota, BT, NISSAN, HYSTER, Manitou, Ausa, JCB, Caterpillar, Genie, JLG, Haulotte atd.).

VZV.cz - Mapa servisních míst

Loading
Průvodce výběrem vozíku
Vyhledejte vozík v 5 krocích
Pomocí průvodce
Průvodce výběrem vozíku
whatsapp