Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Bazar vysokozdvižných vozíků

Klikněte zde pro aktuálně skladem 767 vysokozdvižných vozíků
Řešíte kde a jak si vybrat správný VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK? Chcete se vyhnout případným rizikům spojeným s nevhodným výběrem vysokozdvižného vozíků? Nebo již ucelenou představu máte a pouze hledáte vhodného partnera na dodání? Věnováním 5-ti minut a přečtením si následujícího článku zjistíte všechny důležité informace, které Vám udělají jasno.

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. se na trhu s manipulační technikou pohybuje již více jak 15 let. Za tuto dobu jsme se stali Největším prodejcem bazarových vysokozdvižných vozíků v ČR. Více jak 8000 prodaných vysokozdvižných vozíků, 5000 spokojených zákazníků a 767 vysokozdvižných vozíků na skladě z nás dělá opravdové profesionály v oblasti bazaru použité manipulační techniky. BAZAR VZV - společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. Vám mimo kvalitních vysokozdvižných vozíků značek: Linde, Jungheinrich, Still, Desta, Toyota, BT, nabízí také kvalitní poradenství.
Tomáš Rýc
Manažer prodeje
+420 777 711 378
vzv@vzv.cz
Manažer prodeje pan Tomáš Rýc sám říká:

„Pomůžeme Vám vybrat manipulační techniku tak, aby ve všech ohledech splňovala požadavky vašeho provozu. Poskytneme komplexní informace ke každé značce, typu a modelu. Zajímá Vás kvalita jednotlivých značek? dostupnost servisu a náhradních dílů? Potom neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, které vám poskytne ucelené, pravdivé a kvalitní informace.“

Manipulační technika

Bazar manipulační techniky má v nabídce nejen klasické čelní vysokozdvižné vozíky, ale také se specializuje na terénní vozíky, velkotonážní vozíky a speciální vozíky. Tuto techniku máme zároveň v naší pronájemní flotile, kde si může každý půjčit a vyzkoušet vybraný vysokozdvižný vozík tak, aby při případné koupi nebyl nemile překvapen tím, že mu určitý parametr jeho vozíku nevyhovuje. Naši půjčovnu manipulační techniky zároveň využívají klienti k dlouhodobému pronájmu. Výhodou je možnost zapůjčení s obsluhou či servis 24 hodin denně.

Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika prověřená naším bazarem je jednoznačně tím nejlepším, co můžete za své peníze získat. Samozřejmě existují také prodejci nové manipulační techniky. Samozřejmě i nákup nového vysokozdvižného vozíku má své opodstatnění, nicméně výběrem vozíku v sekci ZÁNOVNÍ VZV dostanete lehce použitou, plně odservisovanou techniku za zlomek ceny nového stroje. Neváhejte tedy a navštivte náš Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

Pokud hledáte pro váš provoz kvalitní vysokozdvižný vozík z naší nabídky si jistě vyberete.

Ceny jsou uvedené bez DPH