Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Bazarová manipulační technika

Klikněte zde pro aktuálně skladem 749 vysokozdvižných vozíků
Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. je největším prodejcem manipulační techniky v České republice, nabízí široké množství manipulační techniky preferovaných typů, značek a pohonů. Pro všechny typy manipulační techniky také poskytuje kvalitní servis, dodávky náhradních dílů, dopravu a případnou možnost pronájmu manipulační techniky – to vše za velmi výhodné ceny.


Manipulační technika je nezbytnou součástí takřka všech logistických procesů včetně vykládky a nakládky materiálu, jeho převážení skladovými či výrobními prostorami (horizontální manipulace) či zakládání do regálů (vertikální manipulace-stohování).
Tomáš Rýc
Manažer prodeje
+420 777 711 378
vzv@vzv.cz

Aktuálně 749 kusů manipulační techniky na prodej

Manipulační technika

Nejčastějším typem manipulační techniky jsou ale čelní vysokozdvižné vozíky (zvané také vysokozdvihy, ještěrky, desty, apod), které mají velmi široké uplatnění jak v uzavřených, tak i venkovních provozech a které si nejspíše vybavíme, když se řekne slovo manipulační technika. Mezi speciální druhy manipulační techniky patří například pracovní plošiny, teleskopické manipulátory nebo terénní vysokozdvižné vozíky.


Manipulační techniku dále dělíme podle typu pohonu. Toto dělení je důležité především pro místo jejího použití a provozu. Například dieselová manipulační technika najde uplatnění zejména ve venkovních prostorách a naopak elektrická manipulační technika je využívána hlavně ve vnitřních prostorách, i když může být používána i venku. Univerzální využití má plynová manipulační technika.

Bazar manipulační techniky

Stále více se setkáváme s tím, že lidé mají o manipulační technice více či méně zkreslené představy. Mnoho lidí považuje za manipulační techniku pouze určitou část sortimentu či dokonce samotný produkt jako paletový vozík. Na této stránce se vám tedy pokusíme více přiblížit celkový obor s názvem manipulační technika. Představíme a nabídneme kvalitní manipulační techniku za rozumné ceny.

Stejně, jako v minulosti docházelo k vylepšování skladových prostor a podmínek v nich, docházelo také ruku v ruce s vylepšováním manipulační techniky pro tato skladovací zařízení. Tam, kde se lidé usnadňovali práci jednoúčelovými manipulačními vozíky či jednoduchou manipulační technikou, pracuje dnes sofistikovaná skladová a manipulační technika, která dokáže ušetřit nejen práci v podobě fyzické námahy ale hlavně čas a energii při manipulaci. Vezmeme to ale od začátku. Co je manipulační technika? Manipulační technikou se rozumí veškerý soubor pomůcek a nástrojů, které umožňují skladování nebo tuto činnost značně ulehčují. Jedná se tedy o veškeré vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, regálové zakladače, retraky, nejrůznější zakládací manipulační techniku, vychystávací manipulační vozíky, manipulační techniku určenou pro přemisťování břemen a jejich ukládání do připravených prostor. Ve většině moderních skladovacích zařízení najdeme alespoň jednoho zástupce od každé skupiny. Jelikož se jednotliví majitelé skladů snaží manipulační techniku přizpůsobit konkrétním požadavkům, můžeme v dnešních skladech najít dokonce takové věci, jako elektrickou manipulační techniku vybavenou topením což není běžným standardem, nebo dokonce retraky, vybavené kabinou, pro zvýšení komfortu obsluhy manipulační techniky. Tyto jsou určeny například do skladů, kde se musí skladovat zboží zamražené a obsluha manipulační techniky tráví většinu pracovní doby v teplotách hluboko pod bodem mrazu.

Díky tomu, že společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. je největším prodejcem použité manipulační techniky na českém trhu, můžeme si říci něco o vývoji a trendech v oblasti manipulační techniky.

Globální směr při vývoji nové manipulační techniky, určují především dva spolu úzce související parametry, kterými jsou EKOnomie a EKOlogie. V oblasti nové skladové a manipulační techniky se začíná ve velké míře prosazovat elektrická manipulační technika, která díky zavádění nových technologií a technologických inovací dokáže uspokojit stále větší nároky jak obsluhy manipulační techniky, tak zároveň provozovatele manipulační techniky. Poměr použití v procentech není přesně zjistitelný, ale z hrubého odhadu to v dřívějších dobách bylo 50 na 50 a nyní cca 35 na 65, kde vyhrává elektrická manipulační technika nad manipulační technikou se spalovacím motorem. Mimo technického zdokonalování, již vymyšlených technologií se objevují další možnosti a druhy pohonu jako vodíkové palivové články nebo sluneční energie. To je ale, stejně jako v automobilismu, ve fázi testů a vývoje.

Jak již bylo zmíněno, společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. se zabývá prodejem kvalitní, použité manipulační techniky. O kvalitě nabídky se můžete sami přesvědčit níže.

manipulační technika bazar manipulační techniky
použitá manipulační technika repasovaná manipulační technika

Ceny jsou uvedené bez DPH