Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Servis

  • ZAJIŠTĚNÍ SERVISU U NÁS ZAKOUPENÝCH VZV
  • VYSOKÁ KVALITA NÁHRADNÍCH DÍLŮ
  • ZAJIŠTĚNÍ SERVISU PO CELÉ ČR POMOCÍ NAŠICH SMLUVNÍCH PARTNERŮ
  • SPOLEHLIVOST A KVALITA

Poptávkový formulář servisu

David Priesol
Koordinátor servisu
lokalita Červená Voda a okolí
+420 777 711 300
Prodejem naše služby nekončí. Servis vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky zakoupené u nás, je nedílnou součástí komplexních služeb, které poskytujeme našim stávajícím i novým zákazníkům. S naším servisem máte jistotu, že bude o Vaši manipulační či skladovou techniku vždy v maximální možné míře postaráno.

Nabízíme servis u nás zakoupených vzv, který pružně reaguje na poptávky klientů a snažíme se vše vyřídit co nejdříve od nahlášení závady či okamžitě po zajištění náhradních dílů, potřebných k opravě manipulační techniky (vše se odvíjí od kontaktu s provozovatelem poškozené manipulační techniky). Naši mechanici mají základny v Praze-Horních Počernicích a v Červené Vodě, z těchto míst také vyjíždějí k zákazníkům, s kterými se e-mailovou či telefonickou formou domlouváme na místu a termínu servisní návštěvy. V případě momentální vytíženosti našich servisních vozidel nebo v případě úspory nákladů vám můžeme zajistit servis přes naše servisní partnery po celé ČR

Pro naše klienty poskytujeme servis a opravy veškerých typů (čelních vysokozdvižných vozíků, retraků, ručně vedených skladových vozíků s elektrickým pohonem, velkotonážních a terénních vzv, pracovních plošin) a značek manipulační techniky (Linde, Jungheinrich, Still, Toyota, BT, NISSAN, HYSTER, Manitou, Ausa, JCB, Caterpillar, Genie, JLG, Haulotte atd.).
Klikněte zde pro aktuálně skladem 772 vysokozdvižných vozíků