O nás | VZV.cz
O nás / Novinky / Nová zastávka pro obec Červená Voda
15.08.2023

V únoru jsme byli osloveni obcí Červená voda, jestli se nechceme podílet na realizaci nové autobusové zastávky na Moravském Karlově. A protože máme rádi výzvy, samozřejmě jsme to přijali.

Celá výroba včetně instalace byla v naší režii, ale i tak jsme se museli řídit zadáním obce. To znělo jasně, zastávka má být vzdušná, ochránit před deštěm i sluncem a nemít žádné ostré hrany. Přemýšleli jsme i o lavičce, od té se ale z hygienických důvodů upustilo.

Představu jsme tedy měli a díky našim zaměstnancům se nám ji podařilo realizovat. Proces výroby, lakování i závěrečné usazení je výsledkem týmové práce, pár jmen bychom ale přeci jen rádi vyzdvihli. Za projekt a technické řešeni byli zodpovědní Roman Němec s Petrem Černohousem, lakování si vzali na starost Tomáš Sejkora a Josef Girch. I navzdory svého pracovního vytížení si našli čas na výrobu a realizaci zastávky.

Včera jsme konstrukci zastávky uložili na své místo, kde čeká na dodání příslušenství. Dnes jsme ji doplnili o odpadkový koš, který je ve stejném designu. Tímto bychom také chtěli poděkovat za spolupráci s firmou Hudetz s.r.o. a obci Červená Voda za skvělou příležitost.Další novinky

22.12.2023

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Děkujeme vám za vaši loajalitu a těšíme se na další společné roky plné vzájemného respektu a úspěchů.

15.08.2023

Nová zastávka pro obec Červená Voda

Obec nás vyzvala ke stavbě nové autobusové zastávky na Moravském Karlově a tady je výsledek.

31.07.2023

Turnaj v malé kopané

Na začátku července se konal 1. námi pořádaný turnaj firem v malé kopané.

Loading
Průvodce výběrem vozíku
Vyhledejte vozík v 5 krocích
Pomocí průvodce
Průvodce výběrem vozíku
whatsapp