O nás | VZV.cz
O nás / Novinky / Repasované VZV.cz
14.05.2021

Hledáte kvalitního a levného pracovníka pro Váš sklad? Potřebujete ověřený servisovaný vysokozdvižný vozík? Máme tu pro Vás řešení!

Naše společnost nabízí kvalitní repasované vysokozdvižné vozíky. Tyto vozíky jsou u našich zákazníků velice populární. Nákupem získáte prověřený a odservisovaný stroj s cenou, která je až o 50% nižší v porovnání s cenou nového vozíku, a to včetně záruky.

Repasované u nás naleznete vozíky prémiových značek LINDE, JUNGHEINRICH, STILL, TOYOTA atd. Na typu pohonu manipulační techniky, kterou pro Vás budeme připravovat, nezáleží. Připravíme čelní vysokozdvižné vozíky, terénní vozíky, boční vozíky, ručně vedené vysokozdvižné vozíky, vychystávací vozíky, regálové zakladače (retraky), manipulátory atd.

Vozíky pro Vás připravujeme na našich skladech v Červené Vodě a Praze, kde si je můžete sami vyzkoušet spolu s našimi prodejci, kteří vám s výběrem správného stroje poradí a ukáží vám, jak se o stroj starat a jak s ním manipulovat.

Jak probíhá samotný proces repasování vozíků?
Na začátku si vozík podrobně otestujeme a prověříme, zda má závady k odstranění. Následně vozík umyjeme, dekompletujeme, na dílně se naši specialisté postarají o technickou stránku vozíku. Poté se vozík brousí, tmelí a lakuje. Po laku se vozík zpět zkompletuje a podstoupí výstupní zátěžový test.

Na celý postup se můžete podívat na našem webu přímo do sekce, "Jak repasujeme.".


Další novinky

23.04.2024

VSTUPENKY na MS v hokeji? TAK URČITĚ.

Soutěž roku, o kterou nesmí přijít žádný hokejový fanda!

22.12.2023

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Děkujeme vám za vaši loajalitu a těšíme se na další společné roky plné vzájemného respektu a úspěchů.

15.08.2023

Nová zastávka pro obec Červená Voda

Obec nás vyzvala ke stavbě nové autobusové zastávky na Moravském Karlově a tady je výsledek.

Loading
Průvodce výběrem vozíku
Vyhledejte vozík v 5 krocích
Pomocí průvodce
Průvodce výběrem vozíku
whatsapp