VZV.cz O nás Novinky Dovoz manipulační techniky na zkoušku

Dovoz manipulační techniky na zkoušku

13.12.2021

Všem našim zákazníkům poskytujeme službu vyzkoušení nabízené manipulační techniky. Stroj si můžete vyzkoušet při osobním jednání v areálu našich prodejních skladů nebo přímo v prostorách vaší společnosti. Tuto službu nazýváme DOVOZ NA ZKOUŠKU.

Jak probíhá dovoz na zkoušku

Po domluvě Vám přivezeme vozík na zvolenou adresu. Ať jde o větší vysokozdvižné vozíky nebo menší ručně vedené vozíky, vždy je vyložíme přímo na zem. Náš proškolený řidič kontejnerového vozidla nebo přímo prodejce Vám vysvětlí vše ohledně obsluhy stroje a manipulaci s břemeny. Pak už přebíráte vozík a jde se testovat.

Co byste si měli vyzkoušet

  1. Průjezd všemi vraty a v místech se sníženými stropy.
  2. Poloměr otáčení. Tento test Vám řekne, zdali se se strojem otočíte alespoň o 90° najednou bez nutnosti couvání a dalšího popojíždění v úzkých místech mezi regály.
  3. Vyskladnění břemene v nejvyšších místech vašich skladovacích prostor.
  4. Manipulace s běžným břemenem, který stroj bude převážet.
  5. Manipulace s nejtěžším břemenem, který stroj bude převážet.
  6. Pokud vozík disponuje takovou výbavou, tak: hydraulické funkce vidlí nebo jiných přídavných zařízení jako je nastavení pozice vidlí, otáčení, práce se svěrnými čelistmi, jeřábovým hákem apod.

Vyhodnocení zkoušky stroje

Po vyzkoušení stroje budete mít jasno, jestli Vám bude zcela vyhovovat nebo ne. U vyhovujícího stroje obvykle spolu dořešíme jen detail prodeje. U nevyhovujícího Vám najdeme jiné řešení.

Vyzkoušení více strojů

Pokud váháte mezi dvěma stroji, nabízíme Vám možnost přivézt a vyzkoušet si oba najednou.

Vyzkoušejte a kupte i Vy! Vozík na zkoušku obvykle zpátky nevozíme.

Další novinky
Krásné Vánoce a šťastný nový rok.
Technohrátky 2021
Loading