VZV.cz O nás Novinky Možnosti financování nákupu manipulační techniky

Možnosti financování nákupu manipulační techniky

18.03.2022
Pokud zrovna nedisponujete potřebnou hotovostí k zakoupení nového stroje, nabízíme možnost financování. Náš obchodník spolu s finančním expertem Vám poradí, jaký typ financování bude nejvýhodnější pro Váš konkrétní případ. Můžeme Vám nabídnout leasing i úvěr. Pojďme si tedy tyto služby lépe představit.

Leasing

Leasing mohou využít naši klienti z České i Slovenské republiky. Po dobu čerpání leasingu není vozík ve vašem vlastnictví a je nutné sjednat pojistnou smlouvu, která může být však součástí leasingu. 

Finanční leasing se sjednává na dobu 54 měsíců, k jeho čerpání je nutné předem uhradit DPH. 

Classic leasing je možné sjednat na 54 měsíců, v tomto způsobu financování není sjednáno odkoupení stroje. DPH se hradí s každou splátkou, není tedy nutné skládat žádnou částku v hotovosti.

Úvěr

Úvěr poskytujeme pouze klientům sídlících v České republice. Je možné jej sjednat na dobu 2 až 6 let. Tato doba i výše splátek se odvíjí podle toho, jakou částku přímé platby složíte. Tato variabilita Vám tak umožní zvolit si tu nejvýhodnější výši splátek. Vysokozdvižný vozík Vám bude předán po uhrazení akontace a podpisu smlouvy.


Orientační kalkulačku splátek najdete na konci stránky s detaily o vybraném stroji. Proces schválení financování je velmi rychlý, náš finanční expert po předložení nutných podkladů vše vyřídí. Více informací Vám poskytne náš finanční expert a projedná s Vámi všechny možnosti.

Smlouvu je možné podepsat na naší pobočce v Červené Vodě anebo ji získáte s ostatními dokumenty při předání vysokozdvižného vozíku.

Další novinky
Dáváme vozíkům druhý život
Doprava s vykládkou na rampu i zem
Loading