VZV.cz O nás Novinky Vysokozdvižné vozíky prémiových značek

Vysokozdvižné vozíky prémiových značek

27.04.2020

Dodáváme vysokozdvižné vozíky prémiových značek. Vysoká kvalita vozíků, spolehlivost, dlouhá životnost a rychlá dostupnost náhradních dílů je pro nás a naše zákazníky velice důležitá.

Proto se zaměřujeme především na špičkové německé značkové vysokozdvižné vozíky LINDE, JUNGHEINRICH a STILL a na japonskou značku TOYOTA.  Jsme přesvědčení, že kvalitní značkový vysokozdvižný vozík, i když je použitý, Vám může spolehlivě sloužit spoustu let.

Velkou výhodou značkového vozíku je i jeho hodnota při následném prodeji. Značkové vysokozdvižné vozíky si mnohem lépe uchovávají svoji hodnotu, a i po letech se dají výhodně prodat.

Pokud tedy stojíte před rozhodnutím, zda si koupit nový vozík neznámé značky anebo použitý vozík prémiové značky v podobné cenové hladině, doporučujeme následující:

  • Prověřte si dostupnost náhradních dílů, a to i z dlouhodobého hlediska. Čím je vozík starší, tím více jsou potřeba díly. To bývá u starých modelů neznámých výrobců problém.
  • Vyzkoušejte si jízdu s novým neznačkovým vozíkem a porovnejte jeho ovládání se značkovým vozíkem.
  • Zkontrolujte kvalitu zpracování neznačkového vozíku. Hodně o použitých materiálech prozradí i váha vozíku.
  • Dejte si pozor, zda neznačkový vysokozdvižný vozík splňuje evropské normy pro provoz v rámci EU.

Rozhodnutí je už pouze na Vás. Pokud však potřebujete poradit s výběrem, prohlédnout si vysokozdvižný vozík z naší nabídky nebo ho zapůjčit na vyzkoušení, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás. Váš tým VZV.cz

Prohlédnout prémiové vysokozdvižné vozíky

Další novinky
Barva vysokozdvižného vozíků na přání
Dnes objednáte, dnes dovezeme.
Loading