Náhradní díly

podnadpis

  • Široký výběr náhradních dílů
  • Příznivé ceny
  • Profesionální poradenství
  • Spolehlivé dodávky
K veškeré manipulační technice, kterou si u nás můžete koupit, jsme schopni dodat náhradní díly – filtry (vzduchový, olejový, hydraulický), ložiska, rolny, těsnění, skla ke kabinám, hydraulické hadice, kola pro ručně vedené vozíky (hnací, zátěžová a balanční), gufera či další různé hydraulické prvky. Dodáváme také nové trakční baterie či řídící jednotky.

Náhradní díly prodáváme i k ručně vedeným nízkozdvižným vozíkům či ručně vedeným vysokozdvižným vozíkům na elektrický pohon. Specializujeme se především na náhradní díly renomovaných značek výrobců vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky – Linde, Jungheinrich, Toyota, Still, Hyster, BT, AUSA, MANITOU, JCB, Nisan, JLG či Desta.

Kontaktujte nás e-mailem či telefonicky a naši odborníci Vám pomohou.

Rychlost a spolehlivost dodávek je naše velká přednost. Pokud jsou požadované náhradní díly skladem, tak je obdržíte standardně do 3 pracovních dní od objednání. V případě nutnosti objednání náhradních dílů je termín dodání individuální. Nedílnou součástí našich služeb je i zajištění dopravy náhradních dílů až k Vám, a to jak spediční dopravou, tak i poštou. Zboží si můžete také osobně vyzvednout přímo v našich skladech v Červené Vodě anebo v Praze-Horních Počernicích.

Přesvědčte se, že nákup náhradních dílů pro manipulační techniku je u nás maličkostí. Pro snadnější objednání nového dílu, je vhodné znát typ vozíku, výrobní číslo anebo případně foto poškozeného dílu.
Vyhledejte vozík v 5 krocích pomocí průvodce
Průvodce výběrem vozíku
nebo zavolejte
prodejce Tomáše Rýce
+420 777 711 378
Zavoláme Vám
Loading
Cookie VZV GROUP